My World Sağlıklı Yaşam Ürünleri My World Ürünleri
Myworld Ana Sayfa Myworld Hakkımızda Myworld Ürünlerimiz Myworld Sık Sorulan Sorular Myworld Yorumlar Myworld İletişim Myworld Sipariş
My World Market

 

R500
ORGANİK ARGAN KREMİ

MYWORLDCildin parlaklık ve canlılık kazanmasına katkı sağlıyor.
MYWORLDCildin kaybettiği elastikiyet, geri getirmeye yardımcıdır
MYWORLDYüz ve boyun bölgesinde bulunan kırışıklıkların ve
     çizgilerin giderilmesine yardımcı olurArgan Kremi

Organik Argan Kremi,geniş araştırmalar sonucunda mucize meyva olarak tanımlanan bu muhteşem ürün kırışık oluşumunu engelleyen, var olan kırışıklıklar üzerinde de olumlu sonuçlar veren bir etkiye sahiptir.

Derinin esnekliğini sağlayan özelliğinin yanında hücre oluşumunu yenileyen yapısıyla da dikkat çekiyor.

E vitamini ve cilt için gerekli olan vitaminler bakımından zengin doğal yağlı asitlerin bolca kullanıldığı bu ürün, cilt için mükemmel bir besleyicidir.Onarıcı ve yeniden yapılandırıcı özelliklerine ilave olarak sinirleri yatıştıran ve ağrılı şişlikleri, kas gerginliklerini azaltan özelliklere sahiptir.

Organik Argan Yağı

Fas'ın Mucizevi ürünü . . .

Dünya Kadınlarının Gençlik Sırrı Argan Yağı, sizi güzelliğin yolculuğuna davet ediyor.

Cildinizin değişimine inanamayacaksınız !

argan kremi

Cildin derinlemesine yenilenmesinde çok olumlu rol oynar, içinde bulunan yağ asitleri ve E vitamini sayesinde cildinizi derinden temizlenmesine yardımcı olur. Ve deri altına kadar nüfuz ederek cildinizin beslenmesini sağlar. Cildinizin doğal rengine kavuşmasına yardımcı olarak kırışıklıkların doldurulmasına yardım eder.organik argan kremi

 

Kuru ciltleri en üst seviyede nemlendirir ve cilde kısa sürede pembemsi bir görünüm kazdırır. İçerdiği E vitamini, omega 9 ve omeha 6 bileşimleri sayesinde hücrelerin yenilenmesini sağlar. Cildin genç Kalması için savaşır. Cildin nemlendirilmesi ve nem oranının dengelenmesine, ciltteki çatlaklıkların kısa sürede kapanmasına, ciltteki bazı yaraların iyileşmesine yüksek oranda katkı sağlar.

Argan dünyada yalnız Güney Fas’ta Yetişmektedir. 1500 metre yükseklikteki Atlas Dağlarında bulunduğu coğrafyadaki değişken hava şartları ve Argn Ağacının kökünün 25 metreye kadar uzanması nedeniyle nakli mümkün olmamıştır. Unesconun koruma altına aldığı bu ağaçlardan elde edilen Argan meyvesinin faydaları sıralamakla bitmez.

Organik Argan Yağı mükemmel bir E vitamini deposudur.

 

 

Doğanın biz insanlara eşsiz nimetlerinden biri olan Argan Yağı, yüzyıllar boyunca Fas'lı yerel kadınlar tarafından pek çok amaç için kullanılmıştır. 

Argan Yağı, E vitamini yönünden, cilt bakımı ve sağlık amaçlı olarak kullanılan diğer doğan ürünlerden (palmiye ve zeytin yağı vs.) birkaç misli daha üstündür


Doğal Yapısı içinde ;

70 mg üzerinde E vitamini 

47,1% oranıda Omega 9 olarak bilenen "Oleik Asit"

33,8% oranında Omega 6 olarak bilenen "Linoelik Asit" içerir.

Ayrıca  yüksek oranda "Tekoferol" "Squqlene" "Steroller" ve "Polifenoller" gibi bileşenlere sahiptir. 

TÜM CİLT SORUNLARINIZ !!!

 

Kullanım Şekli :
Cildinize yatmadan önce bir miktar argan kremini iyice yedirerek ve masaj yaparak sürün.


Anti-emflamatuar özelliği ile egzama ve sedef için de kullanabilirsiniz.

Banyo sonrasında vücudunuza uygulayın. Cildinizin sıkılığını korumak ve yağlı görünüm oluşturmadan nemlendirmek için harika bir doğal bakım yöntemidir.

Hamileler için vücut çatlağı önlemi:

Yüksek oranda doğal vitamin E kaynağı olan argan kremi doğum çatlağını önlemek ve azaltmak için çok etkilidir. Karın bölgesi genişlemeye başladığında uygulamaya başlayın. 

Organik Argan YağıOrganik Argan Kreminin Cilde Olan Faydaları ;
Yaşlanmayı Geciktirici (Anti-Aging) Etkisi:

Argan Kremi cildi yumuşatır, nemlendirir ve cildi kurumaya karşı korur.Gündüz ve gece kullanımıyla kuru ve nemli cilt arasında denge kurar.

Geceleri tüm cilt tipleri için harika bir etki oluşturur. Uyku boyunca cildin yenilenmesini sağlar ve cildin yaşlanmasına karşı savaşmasına yardımcı olur,

Nemlendirici etkisi çok güçlüdür; cildi dışarıdan gelecek güneş, kötü hava, soğuk, çatlak ve gerginliklerin oluşumunu önleyerek erken yaşlanmanın önüne geçmesine yardımcıdır.

İçerdiği E vitamini ve diğer bileşenler sayesinde, cildi kuru ve ölü deri hücrelerinde arındırarak, deri hücrelerinin yenilenmesini sağlar. 

Argan Kreminin, insan cildindeki en belirgin özelliği ise, ciltteki çatlak, kırışıklık ve derideki küçük gözekleri iyileştiren "ANTI AGING"  özelliğidir. Bu özellik sayesinde insan cildinde yaşlanmanın etkileri giderilmiş olmaktadır.

Fas'lı yerel halk, uzun yılardır, dudak ve cilt çatlaklarının ve kırışıklıklarıın tedavisinde "Argan Yağı"  kullanmaktadır


KAZAYAĞI ÇİZGİLERİNİZ Mİ VAR ?

Kahverengi Noktaların, Yüzdeki Sivilcelerin ve Boyun Çizgilerinin GiderilmesiOrganik Argan Yağı

Argan Kremi içerdiği yüksek E vitamini sayesinde  cildin doğal yollarla nemlenmesini ve yüz bölgesindeki cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar. 
Bu yenilenme başta kırışıklık ve çatlakların giderilmesi, sivilce ve kahverengi noktarın yok edilmesininde en etkili yöntemdir.

Ayrıca Argan Kremi içerdiği meddeler ve nemlendirme özelliği nedeni ile insan vucudunu güneşin ultraviyole ışınlarında koruyan etkli bir yapıdır. Pekçok kozmetik firması tarafından güneş yağı etken meddesi olarak kullanılmaktadır. 

Sonucu çabucak göreceksiniz. Cildiniz daha pürüzsüz ve yumuşak olacak ve ipeksi bir his uyandıracak.SİVİLCELERİNİZ ÇOK FAZLA MI ?

Organik Argan YağıSelülit ve Çatlak İzleri

Argan Kreminin mevcut güzellik kreminizle değiştirmeniz güzellik uzmanları tarafından da önerilmektedir. Çünkü Argan Kremiı doğal bir üründür. 

Ciltteki çatlakları önlemesi ve cilde tekrar elastikiyet kazandırması açısından çok faydalı bir üründür.

Argan Kremi kullanımıyla birlikte pek de estetik olmayan bu çirkin izler silinir ve cildiniz elastikiyet kazanır.

SELÜLİT SORUNUZ MU VAR ?


 

Göğüs Bakımı için mükemmel bir ürün:Organik Argan Yağı

Argan Yağı göğüs ve göğüs bölgesi bakımı için mükemmel bir üründür.Göğüslerin forma girmiş, daha sıkı ve nemli bir hale gelmesine yardımcı olacaktır. 


DAHA GÜZEL ve SAĞLIKLI GÖĞÜSLER İÇİN ORGANİK ARGAN KREMİNİ MUTLAKA DENEYİN !

 


Sedef ve Egzama Hastalığı

İçerdiği E vitamini ve diğer bileşenler sayesinde, cildi kuru ve ölü deri hücrelerinde arındırarak, deri hücrelerinin yenilenmesini sağlar.

Yüzyıllarda beri Fasta Sedef ve Egzama rahatsızlıkları tedavisinde kullanılmaktadır.

 

Önemli Uyarı:
Sitemizde yer alan hiçbir ürün ilaç değildir, herhangi bir tedavi işlevi yoktur bu amaçla reçete ile kullanılan ilaçların yerine kullanılamaz amaçlarla .Sitemiz tıbbi olarak bir tavsiye içermemektedir. İçerik olarak tıbbi tavsiyeler vermek veya tıbbi hizmetler vermek amacı gütmemektedir. Sitemizde size aktarılan bilgiler sağlık mensuplarının sağlamış olduğu tıbbi hizmetlerin yerine geçmeyi amaçlamamaktadır. Bu konuyla ilgili tıbbi bir hizmete ihtiyacınız olduğunda konuyla ilgili sağlık mensuplarına başvurmanızı öneririz.Ürünümüz kozmatik ürün değildir,çeşitli bakımlar için kullanılabilecek üründür,Güneş ışığından uzak ve kuru yerde muhafaza ediniz.gözle temasından sakınınız

 

 

 

argan kremi
 
  HASTALIKLAR ve TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Adet Düzensizliği
Akçiğer Kanseri
Akne
Alzheimer
Bağışıklık Sistemi
Basur
Behçet
Bel Fıtığı
Bitkisel Çaylar
Bitkisel Duş Jelleri
Bitkisel Kremler
Bitkisel Parfümler
Bitkisel Sabunlar
Bitkisel Şampuanlar
Bitkisel Yağlar
Böbrek İltahabı
Böbrek Kumu
Böbrek Taşı
Boyun Fıtığı
Çil Lekeleri
Cilt Kanseri
Cilt Kırışıklığı
Cilt Ürünleri
Cinsel Bayan
Cinsel Erkek
Damar Sertliği
Damar Tıkanıklığı
Diyabet
Doğum Lekeleri
Düşük Tansiyon
Egzama
Eklem Ağrısı
Ergenlik Sivilceleri
Felç
Göğüs Kanseri
Göz Altı Morlukları
Hafıza Güçlendirici
Hamilelik Çatlakları
Hemoroid
Kabızlık
Kalp Yetmezliği
Kanserden Korunma
Karaciğer Yağlanması
Karaciğer Yetmezliği
Kazayağı Cizgileri
Kilo Aldırıcı
Kolestrol
Kronik Yorgunluk
Kurt Dökücü
Mantar
Mide Gastrit
Mide Reflü
Mide Ülser
Prostat Kanser
Saç Bakımı
Saç Dökülmesi
Sedef
Şeker
Selülit
Sigara Bırakma
Sivilce
Tansiyon
Testis KanserimY wORLD dOKTORLAR
Toksin Atıcı
Unutkanlık
Varis
Yaralar
Yorgunluk Giderici
Yüksek Tansiyon
Zayıflama Ürünleri

My World Telefonla Sipariş My World Kapıda Nakit Ödeme My World Kredi Kartı ile Ödeme My World Sanal Pazar Ödeme My World Havale Ödeme
 
My World İletişim Bilgileri
 
My World Alışveriş Güvenliği My World Gizlilik Kuralları My World Ürün Detayları My World Teslimat Bilgileri My World Sözleşmeler My World Belgeler
 

My World Sizi Arayalim